.

.

New
200pcs рачно изработени DIY Пред Врзани за Печатење малку Сатен Лента Подарок Пакет Лак Свадба Scrapbooking Разубавувањето Занаети Додаток

200pcs рачно изработени DIY Пред Врзани за Печатење малку Сатен Лента Подарок Пакет Лак Свадба Scrapbooking Разубавувањето Занаети

DEN 304.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.99 /многу
парчиња / многу
10pcs/многу Chiffon Rosette Цвеќиња Со Лента Лак Со Закрпи За Бебе Headbands Коса/Занает/Home scrapbooking деца додатоци US$ 9.39 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Лента за Печатење Симпатична Bowtie вратоврска Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.28 /многу
парчиња / многу
100pcs Шиење Чипка Материјал вода растворлив applique ткаенина материјали деца додатоци занает додатоци scrapbooking производи US$ 6.99 /многу
дворови / многу
200 PCS Мешана Боја Симпатична Цвет Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење занает accessorie scrapbooking производи US$ 6.
можеби некои бои не во слики.
Количина :
Што ќе добиете за 200 Парчиња од овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Кога ќе кликнете на "Мешани одберете дизајни",ве молам да ми испрати која модели сакате,ве молиме означете стилот број и количина . ,многу, многу важно!!!!! или ние ќе ги испрати Случаен Мешана Боја
(За 12 бои,Мешани колку што е можно повеќе. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.)
30pcs 3/8" Меша Бои Случаен Стил Шарени Grosgrain Свадба Партија Деко Занает Празнична сатен лента Лакови /замрзнати лента US$ 7. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .

Детали

Бренд Име:
AXHSR
Големина:
35mm-45mm
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени,Еко-Пријателски,3D
Број На Модел На:
45mm*35mm
Тип На Производ:
Закрпи
Свеж

Избор на клиенти