.

.

New
500pcs /многу Висок Квалитет М2(d)*4(L)mm 2mm Сосема Нов Бакар Шупливи Занитвам двострано коло PCB vias ноктите

500pcs /многу Висок Квалитет М2(d)*4(L)mm 2mm Сосема Нов Бакар Шупливи Занитвам двострано коло PCB vias ноктите

DEN 234.24

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на М2(d)*4(L)mm 2mm Сосема Нов Бакар Шупливи Занитвам двострано коло PCB vias ноктите

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M2*4
is_customized:
Yes
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти