.

.

New
Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Хардверски Додатоци За Заклучување На Телото 8520/25/30/35 Балкон Заклучување На Телото Lockcase Фитинзи

Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Хардверски Додатоци За Заклучување На Телото 8520/25/30/35 Балкон Заклучување

DEN 756.00
DEN 1007.04

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.
Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Прикажи Ги Моите Други Предмети За Продажба
Посета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar Продавница
Ме додадете на вашата Омилена Продавачи
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Одговара Вратата Дебелина:
35-50мм
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
Површина По Завршувањето:
Никој
Број На Модел На:
8520/25/30/35
is_customized:
Yes
Примена:
влезот
Копчињата Се Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти