.

.

New
20 Парчиња/Многу Беж Црна Против пролизгување Сунѓерот Поместена Дрвени Закачалка за Облека Кошули, Палта

20 Парчиња/Многу Беж Црна Против пролизгување Сунѓерот Поместена Дрвени Закачалка за Облека Кошули, Палта

DEN 2251.20

Стока
Достапно.

EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Плаќање 1. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
20 Компјутери Беж Црна Против пролизгување Сунѓерот Поместена Дрвени Закачалка за Облека Кошули, Палта
Она што е во кутијата ? -20 компјутери сунѓерот поместена дрвени закачалка за облека Материјали : Дрво+ Сунѓерот поместена Боја : Беж, црно Користи за : Човек, дама Апликација : Блузи,облека,кошули,палта Функција : Анти-лизга Големина : Човек - L43x H21cm Дама - L39x H20cm
Слики на анти-лизга сунѓерот поместена дрвени облека закачалка
Големина на анти-лизга сунѓерот поместена дрвени облека закачалка
2 бои на анти-лизга сунѓерот поместена дрвени облека закачалка
Карактеристики на анти-лизга сунѓерот поместена дрвени облека закачалка
Примена на анти-лизга сунѓерот поместена дрвени облека закачалка
Направи Лого Служба на Дрвени Закачалка :
Дрвени Закачалка Процес На Производство :
Дрвени Закачалка Површината Рака-Полиран Процес :
Одржување на Дрвени Закачалка :
Нашата Атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Контакт Метод : Име : Мет Едвин
Трговија Менаџер ID : cn1001153091 Купувачи се добредојдени да не контактирате.

Детали

Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Hangerlink
Големината на човекот закачалка:
L43xH21cm
Големина на лејди закачалка:
L39xH20cm
Материјал:
Дрво+ Сунѓерот поместена
Примена:
Блузи,облека,кошули,палта
боја:
беж, црна
Функција:
Против Пролизгување
Користат За:
Човекот, дама
Свеж

Избор на клиенти