.

.

New
DIY ИГРАЧКА за деца 3D Кристал Мозаик (swan) Образовни играчка

DIY ИГРАЧКА за деца 3D Кристал Мозаик (swan) Образовни играчка

DEN 609.60

Стока
Достапно.

ќе испрати merchandises веднаш штом ќе може да. Сега, во обичните семејства насекаде, низ лентата, но исто така и да стане светски класичен игра
Ако ви се игра повеќе и повеќе мисла, повеќе истражувања во мистерии, не само што може да го подобрите вашето трпение, самодоверба, храброст, обратна размислување, па дури и да станат врвен ум.60 /многу
10 парчиња / многу
Популарни Точка,3 D Кристал Загатка на Срцето,Љубовник Подарок. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ве молиме e-mail на секое прашање пред да наддавање.
DIY ИГРАЧКА за деца 3 D Кристал Мозаик (зголеми цвет) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало US$ 11. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 . Враќање на средствата ќе бидат дадени тер објектот се примаат назад во продавницата.Генерално, ние ги користиме Кина Пост за да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
1,име : кристал мозаик
2,Материјал : пластика
големина : околу 7.5 CM
пакување големина : 18 X13.00 /многу
96 парчиња / многу
DIY ИГРАЧКА 3 D Кристал Мозаик (мечка) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало US$ 10.

Детали

Возраст Опсег:
> 6 години
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ОЕМ
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Пластични
Употреба:
Празник Декорација & Подарок
Техника:
мозаик
Повод:
Назад На Училиште
Тема:
Љубов
Стил:
за деца
Свеж

Избор на клиенти