.

.

New
Кендис guo! 3D загатка играчка архитектонски 3D хартија модел сложувалка игра Ерусалим Куполата на Карпата

Кендис guo! 3D загатка играчка архитектонски 3D хартија модел сложувалка игра Ерусалим Куполата на Карпата

DEN 614.00
DEN 646.56

Стока
Достапно.

но кога влезе во продажба сезона, компанија од Кина пост ќе мора да се справи со илјадници пакет секој ден, и обичај ќе го зајакне надзорот на секој пакет, ќе има многу надворешни фактори предизвика одложување, па можеби тоа ќе ве чини повеќе од 2 месеци до вашата земја.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.7*4 cm
Модел : Куполата на Карпата
Количина : 25pcs
Тежина : 0. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Даноци
1) цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка. ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Превозот
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail, обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја.25 кг
Тежина : ****
нов пакет доаѓа, ние испрати два вида на пакет по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбере
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.

Детали

Предупредување:
се грижи
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Возраст Опсег:
8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Материјал:
Хартија
Стил:
Изградба
Загатка Стил:
3D Загатка
Број На Модел На:
11061201
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти