.

.

New
DIY ИГРАЧКА за деца 3D Кристал Мозаик (пирамида) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало градежништво играчки

DIY ИГРАЧКА за деца 3D Кристал Мозаик (пирамида) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало градежништво играчки

DEN 617.28

Стока
Достапно.

Генерално, ние ги користиме Кина Пост за да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
изградба играчки
DIY ИГРАЧКА 3 D Кристал Мозаик (apple) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало US$ 10. Сега, во обичните семејства насекаде, низ лентата, но исто така и да стане светски класичен игра
Ако ви се игра повеќе и повеќе мисла, повеќе истражувања во мистерии, не само што може да го подобрите вашето трпение, самодоверба, храброст, обратна размислување, па дури и да станат врвен ум. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
1,име : кристал мозаик
2,Материјал : пластика
3,Боја : како на клиент бара
4,пакување : како клиент бара
5,ОЕМ е прифатливо, клиент на логото и барање се добредојдени
големина : околу 7.51 /многу
10 парчиња / многу
DIY ИГРАЧКА 3 D Кристал Мозаик (apple) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало US$ 1. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.30 /парче
DIY ИГРАЧКА МИНИ 3 D Кристал Мозаик (срцето) Едукативни играчки,трговија на Големо и Мало US$ 43.5 CM
пакување големина : 18 X13. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2.

Детали

Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Број На Модел На:
ОЕМ
Стил:
Пејзаж
Загатка Стил:
3D Загатка
Производот:
кристал мозаик
Употреба:
DIY
Регионален Функција:
Европа
Техника:
мозаик
Повод:
Назад На Училиште
Тема:
Љубов
Стил:
за деца
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти