.

.

New
3D хартија модел DIY загатка играчка на бебето рака работа соберат игра Модел авион серија авион деца роденденски подарок присутни 8pcs/set

3D хартија модел DIY загатка играчка на бебето рака работа соберат игра Модел авион серија авион деца роденденски подарок присутни

DEN 729.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS .
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга . Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.3 KG
парчиња : 180pcs
Материјал : увезени хартија и EPS пена одбор, производи преку голем број на патент за сертификација, во согласност со ЕУ EN71,Американски ASTM F963 и меѓународниот стандард IS08124
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.

Детали

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Број На Модел На:
G11090309
Стил:
Воени
Материјал:
Хартија
Загатка Стил:
3D Загатка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти