.

.

New
3D загатка хартија градењето модели на DIY играчка рака работа подарок диви Кина, Тибет Xizang на potala палата светот е голем архитектура сет

3D загатка хартија градењето модели на DIY играчка рака работа подарок диви Кина, Тибет Xizang на potala палата светот е голем

DEN 1139.00
DEN 1199.04

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.6 KG
Загатка број : 122 ПАРЧИЊА
Модел големина на : 48*20*15 CM
Вие треба да се соберат за овој модел што се од себе,тоа е една рака работа играта,многу смешно!
различни batchs,пакетот може да имаат малку различен,но, моделот на дизајн е исто,се надевам, ќе може да ги разбере!
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS .
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Загатка Стил:
3D Загатка
Предупредување:
no
Материјал:
Хартија
Стил:
Изградба
Број На Модел На:
2012052308
Свеж

Избор на клиенти