.

.

New
3D загатка хартија градењето модели на DIY играчка рака работат игра подарок диви Кина Бамбус Куќа на Dai Луѓе светот е голем архитектура сет

3D загатка хартија градењето модели на DIY играчка рака работат игра подарок диви Кина Бамбус Куќа на Dai Луѓе светот е голем

DEN 1139.00
DEN 1199.04

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу!
3 D загатка хартија градењето модели на DIY играчка рака работат игра подарок диви Кина Бамбус Куќа на Dai Луѓе светот е голем архитектура сет
Пакет големина : 34*22*5 CM
Производ тежина : 0.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Загатка Стил:
3D Загатка
Предупредување:
no
Материјал:
Хартија
Стил:
Изградба
Број На Модел На:
2012052308
Свеж

Избор на клиенти