.

.

New
Nicrew Аквариум Резервоарот Автоматско Риба Фидер Дигитални LCD Тајмер Храна за Хранење Електронски Риба Храна Фидер Тајмер бесплатен превозот

Nicrew Аквариум Резервоарот Автоматско Риба Фидер Дигитални LCD Тајмер Храна за Хранење Електронски Риба Храна Фидер Тајмер бесплатен

DEN 588.00
DEN 692.16

Стока
Достапно.

обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.слика {text-align : left}.слика {text-align : center !важно}.
Карактеристики и спецификации :
Боја : Црна, жолта
Материјал : Пластика
Начини : Еднаш или два пати на ден за храна, рачен режим
Батеријата е потребно : 2 AAA батерии (не содржи)
Енергетски ефикасни : во нормални работни услови, батерии може да трае до 6 месеци.7 "фолксваген"; line-height : 5.т-производ .
Да се работи :
1.
Пакет содржина :
1 Автоматско аквариум риба внесувач
1 Велкро
1 упатство
За трофеи
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита.информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.слика {text-align : left}. Тоа ќе се хранат вашите риби за време и ослободување на соодветна количина на храна секој пат.информации .т-производ .т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.image img {ширина : 95. Оптоварување 2 ААА батерии во машина.image img {ширина : 95.

Детали

Големина:
Fish Feeder
Тип:
Кучиња
LCD дисплеј:
Yes
Број На Модел На:
AF-01
Број на брзини:
4
Бренд Име:
NICREW
Материјал:
Пластични
Макс Излез:
70
Напон:
3V
Мин Излез:
5
јачина:
65 ml
Свеж

Избор на клиенти