.

.

New
beler Најлон Еластична Задните Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето плус Монтажа Поени Компатибилен Со ЏИП / Р.В. Hatchback 70X90cm

beler Најлон Еластична Задните Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето плус Монтажа Поени Компатибилен Со ЏИП / Р.В.

DEN 637.92

Стока
Достапно.

Ако нема монтажа поени во карго област, можете да инсталирате hardwares себе.Еластична Најлон Автомобил Задните Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето плус монтажа поени SUV за 4300mm ≤ должина ≤ 5000mm ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : Еластична Најлон Автомобил Задните Товар во Багажникот Складирање Организатор Нето плус монтажа поени SUV за 4300mm≤ должина≤ 5000mm Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Багажникот Складирање нето*1
хардвер собата x1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Компатибилен :
Универзален стил за SUV : 4300mm≤должина≤ 5000mm
за Хонда, CR-V/ за Hyundai Tucson/ за Nissan Qashqai/ за Hyundai IX35/ за Kia sportage R/ за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan/ за Benz GLK/ за Land Rover Evoque/ за BMW X3/ за Jeep Wrangler/ за "Опел" Antara/ за "Рено" Koleos/ за Акура RDX/ за Субару Шумарот/ за Ауди П5/ за Jeep Grand Cherokee/ за "ФОЛКСВАГЕН" Touareg/ за Кадилак SRX/ за Акура MDX/ за Акура ZDX/ за БМВ Х5/ за porsche Cayenne/ за Volvo XC60/ за Volvo XC90/ за Toyota, FJ Cruiser/ за Nissan Murano/ за Мицубиши Pajero sport ван/ за Benz G серија/ за Бенц М серија/ за Land rover discovery/ за Land Rover Range Rover Sport
Големина на :
Нормална големина : 70x90cm
Макс Прошири Кругот големина : 550cm
Бидејќи куки може да се движи,така што ќе може да се прилагоди прошири должина и ширина себе.
Функција : Ако вашиот товар област има монтирање на поени,можете лесно може да се закачи за тоа со 4 авто-заклучување со куки. Двојна намена најлон пребивање : spider стил или плик стил Еластичен за лесен утовар и помогнат на тешки предмети во нето Keep items од менувањето на текот на возењето и заштита на товар област од одлевање.

Детали

Бренд Име:
beler
Објектот Должина:
70cm
Објектот Ширина:
90cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
316g
Максимална Тежина Препорака:
10KG
Минимална Тежина Препорака:
1KG
Материјал Тип:
Најлон
Специјални Функции:
Двојна намена најлон пребивање
Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Состојба:
100%нови
Објектот се вклучени:
Багажникот Складирање нето*1 хардвер собата x1
нормална големина:
70x90cm
Макс Прошири Кругот големина:
550cm
Компатибилен:
За Универзален стил за SUV
Компатибилен 1:
за Хонда, CR-V
Компатибилен 2:
За Hyundai Tucson
Компатибилен 3:
за nissan qashqai
Компатибилен 4:
За Hyundai ix35
Компатибилен 5:
ЗА KIA SPORTAGE Р
Свеж

Избор на клиенти