.

.

New
Автомобил Торба Багаж Носител На Универзалната Нето Седиште Складирање Мрежа Џеб Налепница Багажникот Магија Лента Товар Нето Багаж Мрежа Организатор

Автомобил Торба Багаж Носител На Универзалната Нето Седиште Складирање Мрежа Џеб Налепница Багажникот Магија Лента Товар Нето

DEN 161.00
DEN 179.04

Стока
Достапно.


Ве молиме да проверите дали вашиот автомобил го "пената"/"Велур" и доволно место
Автомобил Торба Багаж Носител На Универзалната Нето Седиште Складирање Мрежа Џеб Налепница Багажникот Магија Лента Товар Нето Багаж Мрежа Организатор

Детали

Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Објектот Должина:
39cm
Материјал Тип:
Најлон
Минимална Тежина Препорака:
2kg
Специјални Функции:
Багажникот Магија Лента
Објектот Ширина:
25.5cm
Максимална Тежина Препорака:
2kg
Објектот Тежина:
92g
Објектот Висина:
1cm
Свеж

Избор на клиенти