.

.

New
Автомобил Стил Задните Товар Во Багажникот Складирање Нето Торба За Land Rover Range Rover Evoque Откритие Freelander

Автомобил Стил Задните Товар Во Багажникот Складирање Нето Торба За Land Rover Range Rover Evoque Откритие Freelander

DEN 345.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности. Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.
Пакетот Вклучува : 1pcs Автомобил подигање string торба
2.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.
Ве молиме потврдете го големина пред купување. За избор shippingment, и превозот следење проблем Posti Финска Економија следење веб : песна.
Keep items од менувањето на текот на возењето и заштита на товар област од одлевање.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние не може да гарантира пристигнување време. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.

Детали

Максимална Тежина Препорака:
60kg
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
EAZYZKING
Објектот Ширина:
70cm
Специјални Функции:
Keep items од менувањето на
Минимална Тежина Препорака:
1KG
Објектот Должина:
70cm
Материјал Тип:
Најлон
Објектот Тежина:
0.22kg
Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Свеж

Избор на клиенти