.

.

New
Нови пристигне auldey Мраз пламен S yoyo Имајќи Професионални Пеперутка Високи перформанси YOYO се Осмелуваат да се направи String Злато Алуминиум играчка

Нови пристигне auldey Мраз пламен S yoyo Имајќи Професионални Пеперутка Високи перформанси YOYO се Осмелуваат да се направи String

DEN 1252.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


2016 година топла продажба Мраз пламен S Имајќи Професионални Пеперутка Високи перформанси YOYO Магија јо-Јо се Осмелуваат да се направи String Злато Алуминиум играчка Со оригинална кутија,10 стрингови како подарок

Детали

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Нема гајле
Јазот Ширина:
4.55
Трикови:
1А,3А,2A,4А -
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
C082
Дијаметар:
55мм
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Возраст Опсег:
> 6 години
Должина на кабел:
110cm
Обликот:
Пеперутка
Материјал:
Метал
Се прилагодат на толпата:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти