.

.

New
ALLGT Мотоцикл Пред Шофершајбната 1pc Бришачи за Kawasaki Ninja ZX12R 2000 2001

ALLGT Мотоцикл Пред Шофершајбната 1pc Бришачи за Kawasaki Ninja ZX12R 2000 2001

DEN 1922.40

Стока
Достапно.


Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Fitment :
за Kawasaki Ninja ZX12 R 2000 2001
Карактеристики :
Високо квалитетни и издржливи
Ветробранот се врши со шприц
Пред-drilled и добра замена
Нов Двоен Меур дизајн
Спецификации :
Состојба : Нова
Материјал : ABS Пластика
Боја : исто како picuture прикажани
Пакет се вклучени :
1 x ветробранското стакло (завртки не се вклучени)
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Поштенски не е вклучена.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга .
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние прифаќаме Alipay тука.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.

Детали

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
ALLGT
Име На Модел:
за Нинџа ZX12R 2000 2001
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Fitment:
Kawasaki Ninja ZX12R 2000 2001
Пакет Се Вклучени:
1 x ветробранското стакло
Завртки:
Не Се Вклучени
Инсталација:
Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција
дизајн:
Нов Двоен Меур дизајн
Свеж

Избор на клиенти