.

.

New
ALLGT Нов Мотоцикл Пред Шофершајбната Бришачи за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014

ALLGT Нов Мотоцикл Пред Шофершајбната Бришачи за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014

DEN 1580.00
DEN 1735.68

Стока
Достапно.


Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга .
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Fitment :
за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Карактеристики :
Високо квалитетни и издржливи
Ветробранот се врши со шприц
Пред-drilled и добра замена
Нов Двоен Меур дизајн
Спецификации :
Состојба : Нова
Материјал : ABS Пластика
Боја : исто како picuture прикажани
Пакет се вклучени :
1 x ветробранското стакло (завртки не се вклучени)
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
ALLGT
Објектот Ширина:
41cm
Име На Модел:
За Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Горивото-Украсениот ABS Пластика
Објектот Должина:
44cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Висина:
17cm
Motobike Направи:
Јамаха
Fitment:
За Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Пакет Се Вклучени:
1 x ветробранското стакло (завртки не се вклучени)
Материјал:
Висок Квалитет на Горивото-Украсениот ABS Пластика
Лесна инсталација:
Не фитинг настава
Инсталација:
Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција
Свеж

Избор на клиенти