.

.

New
ALLGT Мотоцикл Шофершајбната Предни Бришачи за Suzuki GSX01300R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

ALLGT Мотоцикл Шофершајбната Предни Бришачи за Suzuki GSX01300R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 1859.52

Стока
Достапно.


Fitment :
за Suzuki GSX01300 R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Карактеристики :
Високо квалитетни и издржливи
Ветробранот се врши со шприц
Пред-drilled и добра замена
Нов Двоен Меур дизајн
Спецификации :
Состојба : Нова
Материјал : ABS Пластика
Боја : исто како picuture прикажани
Пакет се вклучени :
1 x ветробранското стакло (завртки не се вклучени)
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола. Поштенски не е вклучена.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга .
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние прифаќаме Alipay тука. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Ширина:
42cm
Бренд Име:
ALLGT
Објектот Тежина:
0.86kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
16cm
Име На Модел:
за GSX01300R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Објектот Должина:
48cm
Motobike Направи:
Suzuki
Fitment:
за Suzuki GSX01300R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Пакет Се Вклучени:
1 x ветробранското стакло
Завртки:
Не Се Вклучени
Инсталација:
Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција
дизајн:
Нов Двоен Меур дизајн
Свеж

Избор на клиенти