.

.

New
Експрес Слободен Превозот 3/4 Широк боја Копчето дупка Еластична Прилагодливи Крпа за фустан за шиење x 500Meters

Експрес Слободен Превозот 3/4 Широк боја Копчето дупка Еластична Прилагодливи Крпа за фустан за шиење x 500Meters

DEN 7067.00
DEN 7439.04

Стока
Достапно.

3/4 Инчи ( 20 MM ) за широк Водат Еластичен Појас / Рака
Овој оглас е за 500 Meter.
Достапен во следниве бои :
1. Црна 2. Бела
3. Ако потреби други бои, pls ни каже. И екстра боја може да се развие екстра боја на умирање такса за $35.
Превозот Начин : За секоја 500meters, вкупната тежина е околу 8-9 KGS, и ние ќе брод надвор преку FEDEX, ТНТ, UPS-от, ПАТАРИНА, или на другите. Нормално тоа ќе ви стигне во рок од 3-9 дена. Многу брзо!
Копчето Дупка Еластична Рака идеална за правење дами ремени, да се облекува, панталоните протези, деца панталони, Finishers, Нараквици, занает проекти итн.
Тие се дебели и достапни во различни ширини и бои. Ве молиме изберете бојата што сакате од опции дадени погоре во паѓачкото прозорецот
Цената е за 500 метри на еластична лента.
Ве молиме имајте во предвид дека на боја може да се разликуваат од она што ќе го видите на сликата како нијанси на бои зависи од мониторот на компјутерот се користи, поставување на светлината
кога сликата се земени и резолуции на сликата.

Детали

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Жакард
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
1.5CM 2.0CM 2.5CM
Број На Модел На:
ЈС-908
Webbing:
еластична лента
копчето дупка еластична лента:
webbing ткаенина
webbing чипка:
webbing strape
webbing 25cm :
webbing памук
webbing лента:
еластична лента
еластична лента:
Еластична бенд
Свеж

Избор на клиенти