.

.

New
Бесплатен Превозот (500 метри/многу) Прилагодено Облека Жакард Панделки, Облека, Плетени ЛЕНТИ,WEBBING,ПЛЕТЕНКА со логото и марка

Бесплатен Превозот (500 метри/многу) Прилагодено Облека Жакард Панделки, Облека, Плетени ЛЕНТИ,WEBBING,ПЛЕТЕНКА со логото и марка

DEN 10080.00

Стока
Достапно.

Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме ourbest да го решите вашиот проблем.Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете големината и го испрати на уметнички дела на дизајни, ако е можно,
Клиентите може да ни даде вистински примероци за референца, ние ќе се направи примерок и масовно стока според тоа.
Ви благодариме!
За квалитет :
ние никогаш не падне превозот,секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени.
Царинските надоместоци :
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.
Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.Бесплатен превозот само за тежина помалку од 2kg (e Packet или Кина Пост Воздухопловната )!
Ние ќе се обидеме потрудиме да брод од стоката ПОБРЗО (нормално во околу 5 дена).

Детали

Тип На Производ:
Webbing
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Ширина:
9mm, can be customized as your own requests
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
YG-WR001
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
може да се прилагоди на вашиот сопствен барања
Свеж

Избор на клиенти