.

.

New
Бела/Беж боја 10/15/20/25/30/35/40/50mm x100m(328ft) Памук Webbing 40-ти години Обичен Ткаат лента за Шиење Лента tademark бесплатен превозот

Бела/Беж боја 10/15/20/25/30/35/40/50mm x100m(328ft) Памук Webbing 40-ти години Обичен Ткаат лента за Шиење Лента tademark бесплатен

DEN 911.52

Стока
Достапно.

liang
- Albab trademanager : cn1000530591
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи. Овие се силни лента, трајни и перат.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- skype : adelle. ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Никој не направи влакна/ Вештачки Материјал кој се користи. и во 48 дена во weenkend.*** Ние исто така имаме 10/15/20/ширина 25мм Печатени Памук webbing,ве Молиме кликнете тука за
Користете Bunting за Стол Перници, Престилка, домашни Миленичиња,Облека, трговска марка и сл.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.

Детали

боја:
бела 10мм, бела 25мм, бела 35mm, бела 50mm, природни 10мм, природни 25мм, природни 50mm, природни 15mm, природни 20mm, природни 30мм, природни 40mm, бела 15mm, бела 20mm, бела 30мм, бела 40mm
Тип На Производ:
Webbing
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Памук
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
10/15/20/25/30/35/40/50mm
Материјал:
памук webbing
боја:
Бела
Должина:
100m
Свеж

Избор на клиенти