.

.

New
24mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу Рака за Sony Smartwatch 2 SW2 Затворач Хривнија Тока со Заклучување Линк Смена & Пролет Бар

24mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд врвка за околу Рака за Sony Smartwatch 2 SW2 Затворач Хривнија Тока со Заклучување Линк Смена

DEN 479.52

Стока
Достапно.

24mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Тока Заклучување за Sony Smartwatch 2 SW2 6 Бои : Црна, Златна, Бог Сребро, Злато се Зголеми, се Искачи на Злато Сребро, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО ЗЛАТО, СРЕБРО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО СРЕБРО Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на - Delux и анти-алергиски од не ' рѓосувачки челик - отпорни на Дамки, мирис-отпорни и флексибилни - Удобен за носење, и да го персонализирате вашиот watch - Со тока заклучи, никогаш не падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб - Size : 22mm (W) x 175mm (L) Компатибилен со : - За Sony Smartwatch 2 SW2 Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin. Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка на едниот крај(предвид насока), се движи линк тесно доволно, така што на pin може да оди во дупка во другиот крај, а "ПРЕС" pin лесно од страна на средниот дел на види алатка, додека pin-от е се уште. Забелешки : - Го гледате е само за екранот, и НЕ се вклучени! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Затворач Тока со Заклучување
Број На Модел На:
24mm Види Бенд за Sony Smartwatch 2 SW2
Бендот Должина:
И 17,5 см
Свеж

Избор на клиенти