.

.

New
Milanese Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Rolex Кука Затворач Рака Мажи Жени Зглоб Јамка Појас Хривнија Црна Сребро.

Milanese Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Rolex Кука Затворач Рака Мажи Жени Зглоб Јамка Појас Хривнија Црна Сребро.

DEN 714.00
DEN 714.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Rolex со Право се Види на Лицето (Cosmograph Daytona, Datejust, Ден-Денес, Cellini, GMT-Господар, Море-Жител, Небото-Жител, Submariner, Јахта-Господар, Millgauss, Истражувач, Остриги Вечен, Воздух Кралот, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Детали

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
кука затворач
Број На Модел На:
за Rolex
Бендот Должина:
прилагодлив
Свеж

Избор на клиенти