.

.

New
18mm 20mm 22mm Најлон Watchband Zulu Рака за Timex Мажи Жени Види Бенд Ткаенина Појас Платно Зглоб Хривнија Црна, Сина, Кафена и Сива

18mm 20mm 22mm Најлон Watchband Zulu Рака за Timex Мажи Жени Види Бенд Ткаенина Појас Платно Зглоб Хривнија Црна, Сина, Кафена

DEN 479.52

Стока
Достапно.

18mm 20mm 22mm Најлон Watchband Zulu Рака со Нерѓосувачки Челик Тока за Timex со Право се Види Лицето 6 Бои : Црна, Црна, Сива, Темно Сина, Светло Кафена, Морнарица, Зелена, Портокалова ЦРНА, ЦРНА, СИВА ТЕМНО СИНА, СВЕТЛО КАФЕАВА МОРНАРИЦА ЗЕЛЕНА ПОРТОКАЛ Карактеристики : - Ширина : 18mm 20mm 22mm - Должина на : 12.5 cm (подолг дел)+ 7.5 cm (пократки дел) - Материјал : Ballastic Најлон (Лесни, дише и трајни) - Ласерски Сече, Ultrasonically Заварени, Перат и удобно да се носат Со мет нерѓосувачки челик тока, никогаш не ' рѓа или падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб - Одговара за Мажите и Жените Компатибилен со : - за Timex со Право се Види Лице Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажани на фотографиите НЕ се вклучени! Она што се Вклучени : 1 x Watchband 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Детали

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Мет Нерѓосувачки Челик Затворач
Број На Модел На:
за Timex
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бендот Должина:
прилагодлив
Свеж

Избор на клиенти