.

.

New
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска Брзо Ослободување Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Сребро Злато

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Векторска Луна / Меридијанска Брзо Ослободување Метал врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

DEN 858.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Векторска Луна / Меридијанска

Црна
Злато
Сребро.
Сребро Злато
Сребро Црна
Подарок

Детали

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Солидна Затворач
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Векторска Луна / Меридијанска
Бендот Должина:
прилагодлив
Свеж

Избор на клиенти