.

.

New
Вистинска Кожа Види Бенд за Casio BEM EF SHN G-ШОК MTP Мажи Жени Croco врвка за околу Рака Појас 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm

Вистинска Кожа Види Бенд за Casio BEM EF SHN G-ШОК MTP Мажи Жени Croco врвка за околу Рака Појас 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm

DEN 383.52

Стока
Достапно.

12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm Watchband за Casio со Право се Види Лицето(Серијата EF, Г-ШОК, BEM, BG, MSG, MTP, SHN, итн.) 6 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава, Розова, Црвена и Бела боја ЦРНА, ТЕМНО КАФЕНА и СВЕТЛО КАФЕНА и РОЗОВА боја се ЦРВЕНО БЕЛИ Спецификација : - Ширина : 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm Должина (вклучувајќи тока) : 21.5 см - Материјал : Вистинска Кожа на Croco Шема - Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава, Розова, Црвена, Бела - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб - Одговара за Мажите и Жените Компатибилни Модели : - за Casio со Право се Види Лицето(Серијата EF, G-ШОК, BEM, BG, MSG, MTP, SHN, итн.) Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Детали

Бендот Ширина:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
Croco Вистинска Кожа за на Рака за Casio Men Жени
Бендот Должина:
21.5 cm
Свеж

Избор на клиенти