.

.

New
Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница за врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црно Бели + Пролет Бар

Силиконска Гума Види Бенд 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница за врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црно Бели

DEN 378.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница
Црна
Бела
Подарок

Детали

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив
Свеж

Избор на клиенти