.

.

New
ПАУЗА Бренд на Часовници на Рака 20 Силиконска Гума Рака Види Бенд Вистинска Кожа за на Рака

ПАУЗА Бренд на Часовници на Рака 20 Силиконска Гума Рака Види Бенд Вистинска Кожа за на Рака

DEN 758.40

Стока
Достапно.

Ние и ветуваме да ви даде satisified решение !!!! Пратката Ние Брод на Светот.
Повратни информации
ВАШИОТ SATISIFICATION Е НАШИОТ ЖИВОТ !!!! Пред да остави негативни коментари , ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа , ние се грижиме нашиот углед толку многу , се надеваме дека ќе може да има pleasent купување jurney , па ако имате било какви unsatification ве молиме да ги споделите со нас.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.5 инчи во мерењето . Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате . Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Предмети се испраќаат од Кина,од сингапур пост или Хонгконг Пост Воздух Mail или e PACKET, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките 10-20 работни дена .
Сигурни сме таму немаат скршен производи кога ќе го добиете вашиот пакет,ако има некои недостатоци,ве молиме љубезно ве молиме да испратите фотографии на мене ,ние ќе рефундирање на пари за вас, по потврдување.

Детали

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бренд Име:
ПАУЗА
Бендот Должина:
23cm
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
STR20
Затворач Тип:
Тока
Свеж

Избор на клиенти