.

.

New
24mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 Замена Види Бенд Хривнија на Рака со Линк на Смена и Пролет Барови

24mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 Замена Види Бенд Хривнија на Рака со Линк на Смена и Пролет Барови

DEN 527.52

Стока
Достапно.

24mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Sony Smartwatch 2 SW2 4 Бои : Црна, Сребрена ЦРНА, СРЕБРЕНА Спецификација : - Материјал : Премија од не ' Рѓосувачки Челик - Ширина : 24mm - Со двојно притисни копче за виткање тока, лесен и здрав за употреба - се Прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, со сите линкови отстранлив Компатибилен со : - за Sony Smartwatch 2 SW2 Забелешки : - Само бендот да го продаде, Smartwatch 2 се прикажани на слика НЕ е вклучен! Како да се Користи Види Алатка : 1. ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме да го користите "Круг во Облик на" крај на се види алатка да им помогнам "Јама" крајот на pin. Ако тоа се уште е тешко да се движи pin, држете го види алатка цврсто со посочувањето на "Јама" крајот на pin-от, и да се обидат да го користат чекан или други алатки слично да затропа на "Вилушка во облик на" крај на се види алатка, тогаш pin ќе се пресели надвор. 2. ДА се СТАВИ НА ЛИНКОТ : ве Молиме да се стави на pin-от во врска дупка на едниот крај(предвид насока), се движи линк тесно доволно, така што на pin може да оди во дупка во другиот крај, а "ПРЕС" pin лесно од страна на средниот дел на види алатка, додека pin-от е се уште. Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Детали

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
24mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Sony Smartwatch 2 SW2
Затворач Тип:
затворач тока
Бендот Должина:
18cm
Свеж

Избор на клиенти