.

.

New
Нови види додатоци за Своч уред 51 планета SUTT400 маскирна силикони тока рака

Нови види додатоци за Своч уред 51 планета SUTT400 маскирна силикони тока рака

DEN 937.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Предмет Тип : Watchbands Состојба : Нова без ознаки Бенд Материјал Тип : Гума, Силикони Бенд Ширина : 19.5 mm Тока : Пластични тока Бенд Должина : 220mm Боја : Маскирна Нови види додатоци за Своч уред 51 планета SUTT400 маскирна силикони тока рака Почитувани, ако ви треба многу на набавката, ве молиме да ни даде писмо, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за вашата соработка! Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.040 kg (0.08 lb.) Пакет Големина : x 20cm 5cm x 5cm (7.87 во x 1.97 во x 1.97 во)

Детали

Бендот Боја:
Маскирна
Бендот Ширина:
19mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
16215
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
22cm
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
Prema
Свеж

Избор на клиенти