.

.

New
19mm T049417 T049407 T049410 нови Види Делови Машки модели се Види Бенд Солидна Нерѓосувачки Челик бенд За T049

19mm T049417 T049407 T049410 нови Види Делови Машки модели се Види Бенд Солидна Нерѓосувачки Челик бенд За T049

DEN 1049.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Следниве типови на часовници може да биде инсталиран
T049.407.22.031.00
T049.410.22.057.00
T049.410.22.037.00
T049.410.22.033.00
T049.410.22.032.00
T049.410.22.032.01
T049.410.22.037.01
T049.410.22.033.01
T049.410.22.017.00
Пакетот Вклучува : 1 buc x Види рака,1 buc x вчитување на рака алатки и 2 парчиња x рака уши

Детали

Бендот Ширина:
19mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
PETSIDUN
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
T049407
Затворач Тип:
виткање затворач
Бендот Должина:
И 17,5 см
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
И 17,5 см
Бендот Ширина:
1.9 cm
Свеж

Избор на клиенти