.

.

New
14mm T97 T031210A R423 НОВА Чиста Цврст Нерѓосувачки челик Watchband Види Рака Злато позлата Нараквици За T97 T031 Бесплатен превозот

14mm T97 T031210A R423 НОВА Чиста Цврст Нерѓосувачки челик Watchband Види Рака Злато позлата Нараквици За T97 T031 Бесплатен

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Следниве типови на часовници може да биде инсталиран T97.1.183.31 T97.2.183.3 1 T97.2.181.32 T031.210.11.053.00 T031 .210.11.033.00 T031 .210.22.033.00 Пакетот Вклучува : 1 buc x Види рака,1 buc x вчитување на рака алатки и 2 парчиња x рака уши

Детали

Бендот Боја:
Злато позлата, Сребро.
Бендот Ширина:
14mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
PETSIDUN
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
T031210
Затворач Тип:
пеперутка тока
Бендот Должина:
17cm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
17cm
Бендот Ширина:
1.4 cm
Свеж

Избор на клиенти