.

.

New
Laopijiang Дијамант од Нерѓосувачки Челик Хривнија за YCS410GX машки 19mm Црна, Сребрена водоотпорен види додатоци

Laopijiang Дијамант од Нерѓосувачки Челик Хривнија за YCS410GX машки 19mm Црна, Сребрена водоотпорен види додатоци

DEN 816.00
DEN 1166.40

Стока
Достапно.

Добредојдовте на Laopijiang watchband Продавница!!!
Ве молиме изберете "Боја & Ширина"Логото на Брендот ,и оставете порака за нас,така што ние можеме да брод тоа ПОБРЗО,ви благодарам многу!
Опис
Достапни Големина : 19mm
Достапни Боја : Сребро Злато
Бендот Должина : 18cm
Материјал : Челик
Боја : Сребро Злато
Thinkness : Околу 3,5 мм
Тока : Од Нерѓосувачки Челик Тока
Дупка : Никој
Тип : Мода
Модел : Никој
Користење на логото : Било логото ние може да го направи
Персонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итн
Пакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*рака уши (пи

Детали

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Бендот Ширина:
19mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Laopijiang
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
18.5 cm
Свеж

Избор на клиенти