.

.

New
20mm 22mm 24mm Луксузен Сребрен Нерѓосувачки Челик Ајкула Мрежа Види Бенд Мажи Жени Замена на Зглоб Види Бендови Рака Пати во Текот Затворач

20mm 22mm 24mm Луксузен Сребрен Нерѓосувачки Челик Ајкула Мрежа Види Бенд Мажи Жени Замена на Зглоб Види Бендови Рака Пати во

DEN 1008.00
DEN 1260.48

Стока
Достапно.


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Пол : Унисекс
Бендот Боја : Сребрена
Бендот Ширина : 20mm/24mm
Бендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик (Ајкула Mesh)
Clasp Type : Пати во текот затворач со безбедноста
Бендот Должина : околу.19 cm
Забелешка : види бенд може да се прилагоди лесно од страна да се види поправка алатка
Пакет Содржина :
1 x Види Бенд
2 x Пролет Барови

Детали

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
GD0194
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач Со Безбедноста
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
19CM
види:
Рачен Часовник Бендови
Свеж

Избор на клиенти