.

.

New
ТОПЛА ПРОДАЖБА BUMVOR НАТО Види бенд 20mm најлон ремени со сино-светло жолта Нерѓосувачки челик тока рака

ТОПЛА ПРОДАЖБА BUMVOR НАТО Види бенд 20mm најлон ремени со сино-светло жолта Нерѓосувачки челик тока рака

DEN 135.36

Стока
Достапно.

Време на испорака За Вашиот Референца : ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена.
Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока
Бендот Ширина : 20mm
Бендот Должина : 265 mm
Затворач Тип : Шарени
Забелешка : Ако сакате да се купи други бои, можете да ми даде забелешка и кажи ми боја ви треба. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА 1. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. И Трае 3-10 Дена Од Express. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи.

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
BUMVOR
Број На Модел На:
сино-жолта светлина
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
Тока
боја:
сино-жолта светлина
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
26.5 cm / 265mm
Тип На Објект:
Watchbands
Свеж

Избор на клиенти