.

.

New
За Apple Види Бенд Вистински Карбонски Влакна Види Ремени За Apple Види Серија 1 2 3 iWatch 38mm 42mm Мажите Зглоб Хривнија

За Apple Види Бенд Вистински Карбонски Влакна Види Ремени За Apple Види Серија 1 2 3 iWatch 38mm 42mm Мажите Зглоб Хривнија

DEN 1915.20

Стока
Достапно.


Вистински Карбонски влакна види бенд ремени за apple види серија 1 2 3 Descrition 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.100% Вистински Карбонски Влакна. 3.Погоден за подобрување и замена на вашиот часовник. 4.Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик тока 5.Голема пропустливост погодна за секојдневно носење. 6.Рачно изработени. Спецификација 1.Материјал : Јаглерод Влакна 2.Должина : 115+90mm 3.Големина : 38/42mm (Одговара За Apple Види 1/2/3) 4.Боја : Црна Пакување Листа 1x види бенд (Види Не е вклучена)

Детали

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
ideefu
Број На Модел На:
007
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Тип На Објект:
Smart Watch Додатоци Бенд Мажите се Види Рака Хривнија
бендот материјал :
Вистински Карбонски Влакна
Затворач Материјал:
Метал Pin Тока
Компатибилен Модел 1:
За Apple Види Серија 1 Врвка За Околу Рака
Компатибилен Модел 2:
За Apple Види Серија 2 3 iWatch Хривнија
Бендот Големина:
38mm 42mm
Стил:
Класичен Луксуз
Свеж

Избор на клиенти