.

.

New
вистински хривнија кожа Спортски види рака Црна Watchband со бела stitched 28mm Мажите висок квалитет Види додатоци

вистински хривнија кожа Спортски види рака Црна Watchband со бела stitched 28mm Мажите висок квалитет Види додатоци

DEN 678.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на ZBL watchband Продавница.Ве молиме изберете "Која Боја & Ширина" ви треба.Ви благодарам многу! Боја : Црна со whhite stitched
Ширина : 28mm
рака материјал : вистинска кожа

Детали

Бендот Боја:
sliver затворач, злато затворач, се зголеми злато затворач, без тока
Бендот Ширина:
црна 28mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
бела Stitched
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
ZETHYDUM
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
19CM
Долго рака:
120mm
Краток рака:
72mm
Дебелина:
4mm
Бендот Должина:
19 cm
Бендот Ширина:
28mm
Свеж

Избор на клиенти