.

.

New
22mm 24mm 26mm Силиконска Гума Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Рака за Panerai PAM Luminor Radiomir врвката за на Појас Хривнија

22mm 24mm 26mm Силиконска Гума Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Рака за Panerai PAM Luminor Radiomir врвката за на

DEN 551.52

Стока
Достапно.


22mm 24mm 26mm Силиконска Гума Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Pin Тока Рака за Panerai PAM Luminor Radiomir
Карактеристики :
- Watchband Ширина : 22mm 24mm 26mm
- Watchband Должина (Вклучувајќи Тока) : 21.6 cm (8.5")
- Боја : Црна
- Направен од висок квалитет со силиконска гума
- Моден дизајн, лесен за употреба и многу удобен за носење
- Прилагодлив за индивидуални зглоб, одговара и за Мажите и Жените
Забелешки : - Ако вашиот види повлечи не е како оној на сликата, ве молиме проверете ја вашата оригинална види бенд ширина за да потврдите. Компатибилен со : - за Panerai PAM Luminor Radiomir и Други Серија
Пакетот вклучува :
1 x Види Бенд
1 x Види Алатка
4 x Пролет Барови

Детали

Бендот Ширина:
22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Гума
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Panerai
Бренд Име:
TRUMiRR
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Тока
Бендот Должина:
21.6 cm
Свеж

Избор на клиенти