.

.

New
ISUNZUN Мажи/Жени Watchband За Tissot T055 Види Бенд PRC200 T055410A/417/430 Машки Види Вистинска Кожа Види Рака 19 23 mm

ISUNZUN Мажи/Жени Watchband За Tissot T055 Види Бенд PRC200 T055410A/417/430 Машки Види Вистинска Кожа Види Рака 19 23 mm

DEN 1415.00
DEN 2773.44

Стока
Достапно.

Откако објект се врати е
се бара, нашите корисници на услуги извршниот ќе ви помогне да се справи со враќање постапка. Сите предмети се сосема нови и биле донесени на квалитетот на проверка. 12 месеци ПРОИЗВОДИТЕЛОТ за неисправни предмети.
Можете Да Ги Инсталирате На Рака Со Себе
Совети :
1. Ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен пред објектот се врати. Сите се пакуваат во добра состојба пред објектот за испраќање. Па вашите позитивни повратни информации е многу важно За секој од предметите за кои ќе се сметаат за неутрални и негативни повратни информации,pls контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен за assitance ние ќе го реши вашиот загриженост во вашиот најраните погодност,Добредојде назад до нашата продавница повторно
. Избегне Пролонгирана Потопување
4. Купувачот е одговорно за објектот се врати превозот надомест
Ние секогаш работиме напорно за одржување на високи стандарди 5 ѕвезди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.кога ќе го примите watchband ,не грижете се,ве молам, во споредба со оригиналниот watchband,потврди тоа е адаптација. Намалување На Пот Контакт, Треба Да Се Обрне Внимание На Чистење, Вентилација И Одржување Суво
2. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
3. Избегне Тешко Се Повлече Кога Носат
ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШИОТ ПРВ ПРИОРИТЕТ!
1.

Детали

Бендот Ширина:
19mm, 23mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
PRC200 T055410A/417/430
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
пеперутка тока
Бренд Име:
ЈАС SUNZUN
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Свеж

Избор на клиенти