.

.

New
Вистинска кожа види рака хривнија watchband 20mm 22mm рачни часовници бенд додатоци mens види појас Пеперутка тока

Вистинска кожа види рака хривнија watchband 20mm 22mm рачни часовници бенд додатоци mens види појас Пеперутка тока

DEN 861.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Детали

Бендот Боја:
црна, сребрена тока, црното злато тока, црна rosegoldbuckle, браун сребрена тока, браун злато тока, браун rosegoldbuckle
Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
ar01
Затворач Тип:
пеперутка тока
Бренд Име:
ZETHYDUM
Дебелина:
3.5-5mm
долго појас должина:
125mm
краток појас должина:
75mm
Свеж

Избор на клиенти