.

.

New
Вистинска кожа види рака хривнија watchband mens рачни часовници бенд пати тока 20mm 22mm трговија на големо додатоци види појас

Вистинска кожа види рака хривнија watchband mens рачни часовници бенд пати тока 20mm 22mm трговија на големо додатоци види појас

DEN 861.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Детали

Бендот Боја:
црна, сребрена тока, црна balck тока, браун сребрена тока, браун balck тока
Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
OMG
Затворач Тип:
пати тока
Бренд Име:
ZETHYDUM
Дебелина:
2.5-4.5 мм
долго појас должина:
115mm
краток појас должина:
80mm
Свеж

Избор на клиенти