.

.

New
CARLYWET 20mm Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нов Стил Планирам Заклучување на Затворач Челик Види Бенд Хривнија За ОСТРИГИ Стил SUBMARINER

CARLYWET 20mm Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нов Стил Планирам Заклучување на Затворач Челик Види Бенд Хривнија За ОСТРИГИ

DEN 1454.00
DEN 2424.00

Стока
Достапно.

Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Гаранција
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако не можете да го прифати долго превозот време, немојте да се купи. Ви благодариме
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го прогласи објектот со пониска вредност. Обично трае повеќе од 5 месец. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Ставка опис
Види Повлечи Големина : 20mm
Имајте на ум : НЕМА ЛОГО,ако треба да се прилагодите на логото,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас,ви благодариме!
Тежина : 83g
Боја : Сребрена/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите Злато/Сите се Зголеми Злато/Сите Црна
Бендот Lenght : за 195mm (тока затворена)
Бендот боја : Сребро средината полски/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите Злато/Сите се Зголеми Злато
Може да се отстрани делот : 3 линкови(околу 10 mm по линк)
Тока Материјали : Чиста Цврст Нерѓосувачки челик
Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка
ЗАБЕЛЕШКА : за Поддршка на големо и пад на превозот
Превозот Совети :
Цел износот е над $9.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.

Детали

Бендот Боја:
Средината Злато, Сите Злато, Средината Розово Злато, Сите Се Зголеми Злато, Сребро Средината Полски, Сребро Сите Бранеа, Сите Црна
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Распоредување Затворач
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
sr7
Бренд Име:
CARLYWET
Бендот Должина:
195mm(тока затворена)
боја:
Сребрена/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите Злато/Сите се Зголеми Злато
види повлечи:
20mm
Тежина:
83g
Свеж

Избор на клиенти