.

.

New
EACHE Велур Дизајн Посебни&Класичната Вистинска Кожа Watchband 20mm 22mm види додатоци види Ремени

EACHE Велур Дизајн Посебни&Класичната Вистинска Кожа Watchband 20mm 22mm види додатоци види Ремени

DEN 614.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

net
Прашање : Кога ќе се добие погрешен производи, како и погрешна боја ,погрешна големина
Одговор : Прво, ние сме многу жал ми е за грешка ,ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да се потврди ако ние треба да се испрати вистинската бендот повторно или други надоместоци мислења.WATCHBAND
Добредојдовте во мојата продавница (*^_^*)
Опис Кожа Потекло хонгконг Материјал Врвот : Велур Cowhide Кожа Средината : Лигавицата Под : Cowhide Кожа Тока : 304 од не ' рѓосувачки челик со Дебелина од 2.
Топло прашува : светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува. земја ) во САД или Канада : 15-25 дена До Европа Countrys : 15-25days Да Русија : 25-40days Да Бразил : 30-50days
Услуги на клиентите (Прашања подолу )
Прашање : Ако не Сте добиле парцела во време
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници ,што ќе ви помогне да ги следите и да знаете следење на напредокот ,или можете да ги пратите од нив во www.
Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас. Проценка на превозот време со Кина Пост Воздух Mail (Пр.5-3мм Боја Како на сликата Подолу Технологија Nature Cutting страни со Крои Дизајн Класичната Watchband ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Боја Разлика :
Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.

Детали

Бендот Боја:
Светло Кафеава, Црна, Сина, Темно Кафена, Сива
Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
PN26
Бренд Име:
EACHE
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
125*75mm
боја:
Светло кафеава ,Darkbrown,Сива , Црна,Морнарско
Материјал:
Велур Cowhide
Дебелина:
Околу 3мм
Опис:
Вистинска кожа watchband
Производство Techonology:
рака шевови
ОЕМ:
на располагање
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
120*75mm /125*75mm
Бендот Ширина:
20mm&22mm
Свеж

Избор на клиенти