.

.

New
23mm Вистински Кожна врвка за околу Рака за Fitbit Блаже Бенд Cowhide Watchbands Нараквица со Сребро Метална Рамка Случај Заштитна Маска

23mm Вистински Кожна врвка за околу Рака за Fitbit Блаже Бенд Cowhide Watchbands Нараквица со Сребро Метална Рамка Случај Заштитна

DEN 642.00
DEN 987.84

Стока
Достапно.

modname=ckeditor
23mm Вистински Кожна врвка за околу Рака за Fitbit Блаже Бенд Cowhide Watchbands Нараквица со Сребро Метална Рамка Случај Заштитна Маска
Карактеристики : Одговара за Fitbit Блаже Бенд материјал : вистинска кожа Бенд Ширина : 23mm Лесно да се инсталира и отстранете го Направат вашиот носи повеќе удобно Доаѓаат со метална рамка, им даде целосна заштита за вашиот види
Пакет Содржина :
1x Вистинска кожа бенд за Fitbit Блаже (Види Не е вклучена)
1x Метална рамка

Детали

Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
метал тока
Број На Модел На:
XNP-FB
Тип На Објект:
Watchbands
Свеж

Избор на клиенти