.

.

New
Промет на големо со 10PCS / многу Висок квалитет 19MM вистинска кожа Види бенд мода види рака - црна боја

Промет на големо со 10PCS / многу Висок квалитет 19MM вистинска кожа Види бенд мода види рака - црна боја

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница 100% Сосема нов!
Имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас 10 PCS Висок квалитет 19 MM вистинска кожа Види бенд мода види рака - црна боја

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
22 см
Бендот Ширина:
1.9 cm
Свеж

Избор на клиенти