.

.

New
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm за Asus Zenwatch 2 Жени WI502Q Брзо Ослободување на Рака Пеперутка Тока врвката за на Појас Хривнија + Алатка

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm за Asus Zenwatch 2 Жени WI502Q Брзо Ослободување на Рака Пеперутка Тока врвката за на Појас

DEN 829.92

Стока
Достапно.


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Пеперутка Тока
- Бенд Ширина(mm) : 18
- Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар
Компатибилен Со : за Asus Zenwatch 2 Жени WI502 Q
ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
пеперутка тока
Број На Модел На:
за Asus ZenWatch 2 Жени WI502Q
Бендот Должина:
Други
Свеж

Избор на клиенти