.

.

New
20mm Светлина Аква Боја Силикони Желе Гума Момчиња И Девојки Најдобри Изберете Види Бенд Ремени WB1051Z20JB

20mm Светлина Аква Боја Силикони Желе Гума Момчиња И Девојки Најдобри Изберете Види Бенд Ремени WB1051Z20JB

DEN 449.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

Бендот Материјал : Силикон/Гумени Бендот Ширина : 20mm Должина 1 : 75mm Должина 2 : 122mm Бенд Боја : Аква Тока Материјал : Нерѓосувачки Челик

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
WB1051Z20JB
Бендот Материјал Тип:
Гума
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
Alexis
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
197mm
Свеж

Избор на клиенти