.

.

New
banda reloj 18mm види бенд мажите watchband 22mm 2018 висок квалитет бамбус кожа за на рака 20mm, кожа хривнија часовник A014

banda reloj 18mm види бенд мажите watchband 22mm 2018 висок квалитет бамбус кожа за на рака 20mm, кожа хривнија часовник A014

DEN 159.00
DEN 186.72

Стока
Достапно.

2-10мм грешка. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно,ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Бидејќи бендот ширина не е исто, па должината на бендот и ќе бидат различни. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Обично Рака ширина 12mm-24mm, Бендот должина 18cm-22cm.
започнете
крајот
1. Ако рака должина е потребно, ве молиме оставете порака. Ние се мери критериуми се : ширина е 20mm, на должина од околу 21.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.5 cm мат СТП види кожа за на рака 24mm Жените 2017 фабрика продажба на популарната трајни watchband 24 мм ремени за рачни часовници за мажи X012 Материјал : СТП Големина : l за 21cm Ширина : 24 мм факултативна Дебелина : тенок околу 1-3мм Карактеристики : Место трговија на големо, рака силна одлична текстура, добра флексибилност, внимателен изработка
1.

Детали

Бендот Боја:
црна, Кафеава
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
A014
Бренд Име:
SHUO LIN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Pin-Токи
Бендот Должина:
21cm
Големина:
17.5-21.5cm
Широчината:
18-22mm
Дебелина:
2-3мм
Свеж

Избор на клиенти