.

.

New
20mm 22mm Mens Водоотпорен СТП Гума Нуркачи Види Рака За Нуркач Види Бенд

20mm 22mm Mens Водоотпорен СТП Гума Нуркачи Види Рака За Нуркач Види Бенд

DEN 489.00
DEN 537.60

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас! 2.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас
.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети и услуги. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Ние не може да гарантира пристигнување време.Ве молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.5 cm
Материјал : силикон рака
Боја : Црна
Thinkness : Околу 3 mm
Тока : Од Нерѓосувачки Челик Тока
Дупка : 7 Дупки
Тип : Мода
Модел : Никој
Користење на логото : Било логото ние може да го направи
Персонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.итн
Пакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*рака уши (игли)
Ве молиме изберете "Боја & Ширина" ,и остави порака да ни Благодарам
Начин на плаќање 1.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.1-3 Дена да доведе време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.Ние прифаќаме Alipay само .Големина. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.

Детали

Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
UYOUNG
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
Гума Нуркачи Види Рака
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Затворач
Свеж

Избор на клиенти