.

.

New
Кафеави / Црни Замена 22mm Рака Мазна Кожа Види Бенд Рака за полнење За Motorola МОТО 360 Smart Watch

Кафеави / Црни Замена 22mm Рака Мазна Кожа Види Бенд Рака за полнење За Motorola МОТО 360 Smart Watch

DEN 133.00
DEN 166.56

Стока
Достапно.

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Земавме овие фотографии од самите себе.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Земавме овие фотографии од самите себе.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Детали

Бендот Боја:
црна, Кафеава
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нов со ознаки
Бренд Име:
Balight
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
види бенд
Бендот Должина:
12CM
Свеж

Избор на клиенти